logo

Glaszuschnitt

PRODEJ A SERVIS sklářských strojů

Glaszuschnitt

ESL/RS - Kombinovaný řezný stůl s broušením pokovených skel

Kombinované řezací a brusné zařízení vybavené dvojitým řezacím mostem. Centrálně uspořádaná otočná jednotka pro brousící a řezné zařízení s pohonem a precizním vedením. Bezkonkurenčně krátké časy cyklu v důsledku současného řezání a broušení stejně tak jako elektronicky optimalizované dráze řezání. Soustředně uložený brusný kotouč s automatickým odsáváním. K hřídeli axiálně uložené řezací kolečko s centrálním přívodem mazací emulze přes automatické dávkování. 3 osý CNC pohon pro broušení a řezání nepravidelných tvarů se zkosenou nebo zakulacenou stranou s automatickou regulací řezacího tlaku.

FiT.Cut-K

FiT.Cut-K - kompaktní řezací stůl

Kompaktní zařízení pro řezání pravidelných i nepravidelných tvarů.

Mit dem kompakten Alles-Könner FiT. Cut sind Sie optimal auf moderne Zuschnittanforderungen vorbereitet. Gerade- und Formenschnitte aus Flachglas werden bei geringsten Toleranzen und mit höchster Präzision geschnitten. Die Kippfunktion der Schneideanlage sorgt für zusätzliche Flexibilität.  - See more at: http://www.lisec.com/Maschinen/Glaszuschnitt/Flachglaszuschnitt/FiT.Cut-K#description
VGS

VGS - zařízení pro řezání lepeného skla

Poloautomatický řezací stůl na lepené sklo. Tabule je ručně umístěna na pozici a pomocí dorazů a vzduchového polštáře. Následně je potom sklo zafixováno pomocí savek. Následně dojde pomocí 2 řezacích hlav k řezání obou skel (horní a dolní). Poté je sklo pomocí rozlamovacích rolen rozlomeno, folie může být oddělena dle vybraného způsobu (2 možnosti) nahřátí.

 

rozjížděcí sklad

LBR - Kompaktní vícezásuvkový sklad skel

Pojízdná regálová konstrukce ke skladování tabulí velkých formátů. Díky konstrukci skladu a jeho roztahování dochází k úspoře místa oproti pevným stojanům až o 2/3. Paralelní otvírání skladu pomocí ozubené hřídele až na 900 mm mezi jednotlivými L - konstrukcemi. Bezproblémové zásobování pomocí jeřábu nebo lineárních zakladačů.

PKL/SBL

PKL/SBL - Automatické odebírací/pokládací zařízení s oboustranným otočným savkovým rámem pro velké formáty

Portálové zařízení s elektronicky řízeným pohonným systémem, pohyb po vodících kolejnicích nebo přímo po betonové podlaze haly. Synchronní automatika pro přesné nastavení pozice pro odebírání, řízená pomocí optické senzorové techniky. Masivní mostové pojízdné ústrojí pro pohyb oboustranného savkového rámu v otočném, sklopném provedení. Řízený provoz od odebrání tabule až po převzetí skla sklopným zařízením.